Super Adventure Box powróci do Guild Wars 2 w połowie kwietnia!

Super adventure box

ArenaNet informuje, że do Guild Wars 2 powróci wydarzenie Super Adventure Box. Kiedy? W połowie kwietnia. Nowości? Będzie garść nowości, ale nowego świata nie otrzymamy. Koniec wiadomości, rozejść się.

Deweloperzy podają, że wyjątkowo Super Adventure Box nie będzie związany terminowo z Prima Aprilis. W tym roku wydarzenie zmieni się w pełnoprawny festiwal z własną datą. Głównie dlatego, że deweloperzy i tak mają coś przygotowanego na 1 kwietnia i nie chcą, aby te dwa wydarzenia nakładały się na siebie. O dziwo nie ma to nic wspólnego z COVID-19 oraz pracą zdalną z domu. Przygotujcie się zatem na The Super Adventure Festival!

Zamiast nowego świata do zabawy, otrzymamy sporo nowości w standardowym „boxie” – sporo sekretów, nowy meta achievement z nagrodami, czy zestaw broni do skompletowania. ArenaNet zapewnia, że nie będzie to po prostu zeszłoroczny set z innymi kolorami, a raczej pewna wariacja z niespodzianką. Równocześnie deweloperzy zapewniają, że Super Adventure Box doczeka się w końcu pełnoprawnych, nowych atrakcji, ale jak nie w tym roku, to być może w następnym.

Coś jeszcze? Turniej PvP! Jeśli jesteście zainteresowani walką pomiędzy graczami to być może zainteresuje Was specjalny turniej „Masters of the Arena Tournament”. Kwalifikacje zaczynają się już dzisiaj. Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

Zobacz także

9 komentarzy