Super Adventure Festival 2020 jest już dostępny w Guild Wars 2

Gw2 sab2

Wydarzenie Super Adventure Festival 2020 ponownie zawitało do Tyrii. Cykliczny event jest już dostępny w Guild Wars 2. Co prawda nie otrzymaliśmy nowego świata, ale ArenaNet zapewnia, że nowości w zabawie nie zabrakło.

Logując się do gry, otrzymacie zaproszenie na imprezę oraz pięć Continue Coins. Przyjmując list zostaniecie przeniesieni do świata Super Adventure Box lub sami będziecie mogli dostać się do niego przez Rata Sum. Na miejscu otrzymacie dostęp do szeregu aktywności, dzięki którym będziecie mogli zdobywać kolejne przedmioty. Uprzedzam jedynie, że lwia cześć rozgrywki opiera się tutaj na rozwiązywaniu zagadek, szukaniu sekretów oraz skakaniu, a raczej mnóstwie skakania.

Korzystać z atrakcji możecie do 12 maja, więc macie ogrom czasu, aby wszerz i wzdłuż sprawdzić, co takiego w tym roku oferuje Super Adventure Festival w Guild Wars 2. Do zdobycia jest sporo przedmiotów kosmetycznych, w tym nowy set broni.

Z tej okazji ArenaNet wprowadziło do Item Shopu również nową skórkę dla wierzchowca raptora (prezentacja dostępna jest poniżej). Możecie kupić ją indywidualnie lub liczyć na to, że trafi się Wam z Black Lion Chest.

Zobacz także

0 komentarzy