Survivalowe CryoFall otrzymuje aktualizację Electricity

Cryofall smug face

[Aktualizacja] Poza nowościami, warto również wspomnieć, że CryoFall otrzymało polską lokalizację, za którą odpowiada Michał Tosza. Za informację z kolei dziękuję naszej użytkowniczce o nicku Gromowładna.

AtomicTorch Studio i Daedalic Entertainment wydali dużą aktualizację do wieloosobowej gry survivalowej CryoFall. Tytuł zostaje wzbogacony o system elektryczności, dzięki któremu gracze mogą zwiększyć wydajność, produkcję i bezpieczeństwo.

Różne typy generatorów – zasilane parą, energią słoneczną, biogazem lub benzyną – wytwarzają energię elektryczną do zasilania zaawansowanych konstrukcji, takich jak piece elektryczne i zamrażarki. Nowy system jest prosty, ale potężny i będzie wykorzystywany jako podstawa dla wielu nowych treści w grze.

Dodatkowo, CryoFall zostaje wzbogacone o nowe stworzenia i struktury: stół roboczy powala graczom łączyć dwa zepsute przedmioty w jeden sprawny oraz, dzięki nowej umiejętności ulepszania, także odbudowuje kilka procent wytrzymałości. Nowe biomy – bagna i obszary wulkaniczne – a także kilka nowych stworzeń poszerzają świat gry.

W reakcji na opinie społeczności, gracze już nie będą tracić punktów nauki po śmierci. Hitboksy zostały przerobione, a ikony efektów statusu są widoczne nad dotkniętymi nimi postaciami. Zainteresowanych tytułem zapraszam tutaj.

Zobacz także

4 komentarzy