Survived By wystartował dla wszystkich. Nowe hadkorowe MMO od twórców Warframe!

Surv

Survived By wystartował. Tak, my też jesteśmy zaskoczeni. Nie dostaliśmy przecież żadnego wcześniejszego ogłoszenia. Po prostu nowa gra MMO od twórców Warframe z dnia na dzień ruszyła z Open Betą (Early Access). 

Wbijajcie TUTAJ

O Survived By wiecie już chyba wszystko. Wielokrotnie wspominaliśmy o tym, bądź co bądź, wyjątkowym tytule skierowanym do najbardziej hardkorowych graczy. Survived By nie wybacza błędów, a wszystko dlatego, że śmierć naszej postaci jest tutaj permanentna. Jeśli zginiecie, to stracicie i postać, i przedmioty…

Survived By będzie wam przypominał Realm of the Mad God, ale tylko pod względem rozgrywki. Grafika, animacje, czy nawet content stoją tutaj na dużo wyższym poziomie. 

Ja już gram. Wy też powinniście. Zawsze to jakaś odskocznia od casualowych i do bólu powtarzalnych produktów, które zalewają nasz rynek od strony Azji.


Survived By jest darmowy, ale możecie sobie kupić Starter Pack (za 18 zł) i wzbogacić się o emotki, dodatkowe miejsce w skrytce i inne głupoty (niewpływające na rozgrywkę). 

Zobacz także

15 komentarzy