Święto Zimowej Konwergencji rozpocznie się dzisiaj w New World

Dodany przez PefriX 12 miesięcy temu
5 2844
Święto Zimowej Konwergencji rozpocznie się dzisiaj w New World

Amazon poinformowało o rozpoczęciu pierwszego, dedykowanego wydarzenia w New World. Mowa tutaj o Święcie Zimowej Konwergencji, które ostatnio sprawdzane było na serwerach testowych. Event powinien wystartować dzisiaj. Powinien, bowiem wiecie jak to bywa – tu coś eksploduje, tam coś wybuchnie i w efekcie całość może się przesunąć. Docelowo od 14:00 do 17:00 serwery powinny być wyłączone. Po tym czasie New World planowo ma wrócić do życia wraz z zimowymi nowościami.

Ta aktualizacja obejmuje ograniczone w czasie zimowe wydarzenie wypełnione zadaniami i specjalnymi aktywnościami. Oprócz tego będzie sporo zmian balansu, będą aktualizacje jakości życia oraz całkowite przeprojektowanie końcowej gry New World. Zmian jest całkiem sporo. O części z nich pisałem tutaj, a szczegółowo wszystko omówione znajdziecie w tym miejscu.

Poza zmianami w rozgrywce, w Aeternum nadeszło święto Zimowej Konwergencji. Zwiastowane przez natężone opady śniegu i zorzę polarną na niebie. To czas dualizmu i dychotomii, kiedy to pojawiają się Zimowy Wędrowiec i Zimowy Wojownik. Podczas gdy prezenty w osadach podkreślają przemijający rok, poza bezpiecznymi murami toczy się zimowa wojna. Aby jeszcze bardziej pogorszyć sprawę, Zimowy Wojownik i jego zimowy lud powodują zamęt, próbując rozprzestrzeniać straszliwą „Wieczną Zimę”.

Zdobywajcie zimowe żetony, wymieniajcie je na łakocie w świątecznym sklepie oraz wykonujcie tematyczne zadania. Ciekawym urozmaiceniem są Lodowe jaskinie. Po zakończeniu wydarzenia te jaskinie pozostaną na zawsze niczym blizny na ziemi – jako źródła zimowej magii, które nie chciały się stopić nawet po pokonaniu Zimowego Wojownika. Fajnie, że wydarzenia sezonowe w New World odcisną swoje piętno na świecie gry. No, zakładając, że coś się przypadkiem nie zbuguje ;).


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube