„Swiezak Zwierzak” drugim Polakiem, który wbił 999 lvl w Tibii i przeszedł przez Banuta Door!

Sweizak

Kharsek (BR) – 1089 lvl

Lyh (BR) – 1033 lvl

Dev onica (PL) – 1018 lvl

Swiezak Zwierzak (PL) – 999 lvl

„Swiezak Zwierzak” - pod tym… dziwnym pseudonimem kryje się nasz dobry znajomy – Moonzinn. Pamiętacie tego Pana (Policjanta), który kilka miesięcy temu udzielił nam bardzo odważnego i bardzo kontrowersyjnego wywiadu. Zaraz potem sprzedał swoją postać za kilkanaście tysięcy złotych i na dobre pożegnał się z tibijskim światem. Nowy posiadacz od razu zmienił nick na „Magicznny”, a potem jeszcze na „Swiezak Zwierzak” właśnie.

Nabywca tej wysokopoziomowej postaci zrobił jednak, co do niego należało.

Wczoraj późnym wieczorem – po całodniowym grindzie – osiągnął 999 lvl i przeszedł przez Banuta Door, aby wykonać, a przynajmniej próbować rozwiązać tamtejszego questa. Pomimo wielokrotnych prób, nikomu z jego poprzedników nie udało się jeszcze rozwikłać tej zagadki. „Swiezak Zwierzak” jest dopiero czwartym graczem w historii Tibiii i drugmi Polakiem, który osiągnął taki poziom doświadczenia.

UPDATE: Znalazłem filmik... i żaluję, że go obejrzałem. Kur..., chu...., pier.... naj... lecą tutaj co kilka sekund. Rozumiem ekscytację z wbicia tego poziomu, ale tego nie da się słuchać. Trochę powagi i szacunku dla widzów, prosimy!

Ostrzegamy "wrażliwych" ludzi!

Mimo wszystko gratulujemy!

23 komentarzy