Szalona bohaterka w Apex Legends, tryb solo i artefakty

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
0 1311
Szalona bohaterka w Apex Legends, tryb solo i artefakty

Apex Legends z kolejnymi nowościami, które zawitają na serwery 7 maja. Czego można się spodziewać? Nowej postaci, Alter! Niezależnie od tego, czy jakiś kataklizm już trwał, czy sama pomagała rozpocząć apokalipsę, była na miejscu, by przyglądać się katastrofie. Uwielbiała oglądać koniec światów i obserwować, jak w towarzyszącym im chaosie wychodzi z ludzi ich prawdziwa natura. Co się tyczy jej umiejętności:

  • ZDOLNOŚĆ PASYWNA: PREZENT Z OTCHŁANI - Alter widzi pobliskie skrzynie śmierci i może wejść z nimi w interakcję, by zabrać jeden przedmiot. Może zabrać dowolny przedmiot poza rdzeniem osłony.
  • ZDOLNOŚĆ TAKTYCZNA: PRZEJŚCIE PRZEZ OTCHŁAŃ - Alter wystrzeliwuje z ogona pocisk otchłani, który rozbija się o powierzchnię i na chwilę otwiera międzywymiarową bramę, która prowadzi na drugą stronę. Przejście przez portal jest natychmiastowe i możliwe z obu stron, ale podróżujący po wyjściu pozostaną przez chwilę w innym wymiarze. Kąt strzału określi, na jakiej powierzchni otworzy się wyjście. Zdolności można użyć, by przechodzić przez sufity i krawędzie, dzięki czemu Alter może być niezwykle kreatywna.
  • ZDOLNOŚĆ SPECJALNA: NEXUS OTCHŁANI - Alter może stworzyć nexus otchłani, z którym jej sojusznicy mogą wejść zdalnie w interakcję, by otworzyć tunel fazowy do tego miejsca. Gdy tunel zostanie otwarty, gracz przeniesie się do nexusa otchłani i pozostawi po sobie portal, z którego może skorzystać każdy gracz. Z nexusa można skorzystać nawet po powaleniu.

Poza Alter do Apex Legends zawita (powróci!) tryb solo. Zastąpi duety na początku sezonu, dzięki czemu będziecie mogli samodzielnie podbić Odludzia w tym zmienionym trybie. Respawn wzięło elementy z najpopularniejszych trybów i wprowadzili tu, by urozmaicić rozgrywkę: wykorzystajcie zmysł bojowy, by wykryć pobliskich wrogów, walczcie za pomocą w pełni wyposażonych broni i nie przerywajcie walki dzięki automatycznemu leczeniu i mechanice drugiej szansy.

O co chodzi z artefaktami? To nowy pomysł na personalizację w Apex Legends. Zacznijmy od podstawy kataru, czyli samego przedmiotu, który jest dostępny w mitycznym sklepie i może się pojawić w wydarzeniach z kamieniami milowymi (jak kobaltowy katar podczas „Towarzystwa cieni”). Od tego momentu wszystko kręci się wokół ulepszeń. Dzięki podstawom, motywom, źródłom zasilania, emotkom aktywacji i skrzyniom śmierci dostępnych jest ponad 200 kombinacji.

Nie wpływa to bezpośrednio na rozgrywkę, bo to po prostu modyfikowalny wygląd przedmiotu do walki w zwarciu i nic więcej. Niemniej zawsze to jakieś urozmaicenie, tak samo jak zaktualizowana mapa Rozbity Księżyc, która również zawita do Apex Legends już 7 maja w ramach sezonu „Zamęt”. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube