„Szałowy dancing” rozpocznie się w Apex Legends jeszcze w styczniu

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
3 1935
„Szałowy dancing” rozpocznie się w Apex Legends jeszcze w styczniu

Apex Legends zaprasza na dwa tygodnie wyrafinowanego chaosu. Wszystko w ramach specjalnego wydarzenia, które zaoferuje nowe tryby rozgrywki co dwa dni – od złotych przebojów po egzotyczne nowości.

„Weźcie udział w szalonej gonitwie nagród i przeglądaj sklep wydarzenia pełen przedmiotów kosmetycznych i strojów w stylu art déco. Dress code: skórki wieczorowe.”

Wydarzenie „Szałowy dancing” przeniesie nas w huczne lata dwudzieste w dniach 14-28 stycznia:

  • Co dwa dni weźcie udział w innym trybie ograniczonym czasowo – znanym i lubianym, albo zupełnie nowym.
  • Wykonujcie wyzwania, by zdobywać punkty w wydarzeniu i otrzymywać za nie coraz to bardziej prestiżowe nagrody.

Wydarzenie „Szałowy dancing” to siedem ograniczonych czasowo trybów gry – po jednym na każde dwa dni. Wśród nich traficie na te już znane i uznane, jak „Uzbrojeni i niebezpieczni”, ale i całkiem nowe, jak „Wielki dzień Timiego”. System wyzwań wydarzenia zastąpiono zupełnie nowym, który zapewni wszystkim więcej nagród oraz więcej sposobów na ich zdobycie. Zaliczanie wyzwań zaowocuje punktami, a im więcej punktów zdobędziecie, tym więcej otrzymacie nagród.

Każdy z ograniczonych czasowo trybów postawi Wam trzy wyzwania, łącznie warte 1000 punktów. Dostosowano ten system tak, byście nie musieli poświęcać każdego dnia, jednak ci spośród Was, którzy spróbują każdego trybu, zdobędą specjalną odznakę. I bez obaw – w trakcie wydarzenia nadal będziecie mogli wypełniać wyzwania przepustki bojowej.

Nie zapomnijcie również grać podczas premiowanego weekendu, kiedy to spadnie na was kilka dodatkowych wyzwań z wydarzenia, wartych łącznie po 500 punktów. Dodatkowe wyzwania będą dostępne 17 stycznia od godziny 10:00 i będziecie mogli je wypełniać do godz. 10:00 20 stycznia.

Podobnie jak w przypadku poprzednich imprez tematycznych, „Szałowy dancing” otrzyma swój sklep do bezpośrednich zakupów. Znajdziecie w nim mieszankę legendarnych skórek oraz inne przedmioty kosmetyczne w stylu art déco po 19 złotych. Oferta skórek będzie ulegała zmianie w trakcie wydarzenia, więc nie zapomnijcie zajrzeć tam od czasu do czasu i sprawdzić nowości.

Co więcej, już na początku wydarzenia do głównej puli łupów zostanie dodanych sześć nowych legendarnych skórek. Będziecie mogli je stworzyć lub znaleźć w pakietach Apex, a także kupić bezpośrednio.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube