Szukajcie dobrej gildii w WoW-ie. Będziecie mogli zarobić 400 tysięcy zł

Wowek

Naprawdę? Naprawdę.

Blizzard ogłosił turniej (tak to chyba można nazwać) Mythic Dungeon Invitational, który szuka 32 najlepszych gildii na świecie: osiem z Europy, osiem z Ameryki Północnej i Ameryki Południowej, osiem z Chin oraz osiem z dalekiej Azji (Japonia, Korea Południowa itd.). Przez dwa tygodnie – licząc od 25 lipca – wszystkie gildie będą się mierzyć w najlepszych instancjach na poziomie Mythic, a potem „chwalić się” swoimi osiągnięciami na specjalnej stronie. Najlepsze 32 drużyny otrzymają wejściówki na wrześniowy finał, gdzie powalczą już o główną nagrodę, czyli wspomniane 100 tysięcy dolarów.

Pamiętajcie, że aby w pełni rywalizować pośród elitarnych graczy World of Warcraft, od drużyn wymagane jest mistrzowskie opanowanie szeregu podziemi. Będziemy oceniać wyniki w pięciu podziemiach, w których drużyna osiągnęła najwyższy poziom Mythic Keystone w okresie tych dwóch tygodni.

Trzymamy kciuki za polską gildię Error Code, bo chyba tylko ona – bez obrazy dla innych rodowitych klanów – ma szansę zdobyć europejską wejściówkę na turniej. 

Zobacz także

6 komentarzy