Szykujcie się na epickie Wojny Gildii w Ravendawn

Dodany przez guru 4 miesiące temu
6 2518
Szykujcie się na epickie Wojny Gildii w Ravendawn

Gracie jeszcze w Ravendawn? No to grajcie, bo już niedługo wejdzie tam arcyważny system, na który ostrzą sobie ząbki tysiące playerów.

Chodzi o Wojny Gildii (Guild Wars).

Najpierw jednak Wojny Gildii zawitają na specjalny Public Test Server, który pozwoli sprawdzić funkcjonalność i atrakcyjność tego elementu.

Gracze Ravendawn mogą już zgłaszać się do testowania, wystarczy zalogować się na stronie gry i w profilu swojego konta zaznaczyć chęć uczestnictwa w PTS.

***

Nie pokazano żadnego materiały z GvG, jednakże mamy artykuł z listopada 2023, gdzie deweloperzy Ravendawna z grubsza określili, jak będą wyglądać ów walki.

Dołącz do swoich zaufanych członków gildii na kolosalnym polu bitwy Gildia kontra Gildia.

Kiedy bębny wojny zabrzmią echem i bramy Wojen Strefowych się otworzą, Twoja Gildia stanie przed intensywnym, pełnym akcji wyzwaniem, w którym ty i twoi towarzysze będziecie musieli opracować strategię i walczyć na skrupulatnie zaprojektowanej mapie, zawierającej cztery kluczowe Wieże do zdobycia.

Zwycięstwo w Wojnach Strefowych przyznaje Twojej gildii posiadanie Fortu na tydzień, a Fort ten staje się źródłem zagospodarowania terenu, odblokowując sferę korzyści dla rozwoju Twojej Gildii:

W sercu każdego Fortu znajduje się Kuźnia Wojenna , mistyczna potęga, która codziennie gromadzi ładunki, pozwalając Tobie i Twojej gildii na wojnę. Wykuwaj swoją broń, aby uwolnić jej prawdziwy potencjał i wzmocnić swoją zbroję dla lepszej obrony.

W Ravendawn zagracie TUTAJ

 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube