Tak się walczy z multiboxerami w WoW-ie

Insta

Czym jest multiboxing?

Jest to termin określający jednoczesną grę na kilku kontach jednocześnie. Opiera się na stosowaniu programu klonującego nasze klawisze. Firma Blizzard dopuszcza Multiboxowanie poprzez stosowanie dodatkowych programów dopóki jedno wciśnięcie klawisza odpowiada jednej akcji w grze.

Laik w świecie World of Warcraft nazwie multiboxing „legalnym botem” i tak naprawdę wiele się nie pomyli. Większość osób zarzuca Blizzardowi, że wciąż toleruje multiboxerów w Azeroth, chociaż z drugiej strony trudno usunąć z gry coś, co przynosi takie dochody. Przecież gdy multiboxer korzysta np. z 20 postaci, oznacza to, że na 20 kontach ma opłacony abonament. Sami sobie policzcie, ile to kasiory...

Ale co tam 20, jeśli rekodziści potrafią multiboxować… na 107 kontach równocześnie. Kurde, wygląda jak kwatera główna chińskiego czitera:)

Nic dziwnego, że niektórym graczom puszczają nerwy, kiedy widzą takie obrazki. Zamiast jednak czekać na reakcję Blizzarda, która pewnie i tak nie nastąpi, biorą oni sprawy w swoje ręce i starają się uprzykrzyczyć życie multiboxerórom, jak tylko mogą. Chodzą po Azeroth i eliminują całe grupki takich osobników. 

Tak właśnie zrobił ten gracz, który za swoją akcję zabrał wczoraj mnóśtwo pozytywnych (z 600+) komentarzy.

Ten zrobił podobnie: 

You are doing the work of Jesus.

Prepared got dooked on. Well done sir!

I see a multiboxer get humiliated - I upvote.

This is so satisfying.

I hope the multi-boxer cried himself to sleep.

A czy według was multiboxing to oszukiwanie? 

Zobacz także

34 komentarzy