Tak wygląda najbliższa przyszłość Elder Scrolls Online. Szykujcie się na sporo atrakcji

Eeeee

Podczas wczorajszego panelu na QuakeCon 2019, przedstawiciele Zenimax Studios ujawnili najbliższe plany dotyczące Elder Scrolls Online. 

Zacznijmy od dodatku, tfu, DLC zatytułowanego „Scalebreaker”, który otrzymał właśnie datę premiery. Na PC i Mac zadebiutuje 12 sierpnia, na PlayStation 4 i XBOX One dwa tygodnie później (27 sierpnia). 

„Scalebraker” będzie pośrednią kontynuacją dodatku „Elsweyr”. Smoki nadal będą odgrywać w tym DLC kluczową rolę. Otrzymamy też dwa nowe dungeony: Moongrave Fane i Lair of Maarselok. 

W tym samym czasie co „Scalebraker” pojawi się Update 23 (skierowany do wszystkich graczy) z multicraftingiem, zmianami w Battlegroundach, handlowaniu, klasach (nerfy!!!) i Undaunted Key (które staną się walutą i będą przypisane do kategorii „Currency”). 

O wiele ciekawsze jest jednak to, co będzie się działo w Elder Scrolls Online za kilka miesięcy. Zenimax Studios obiecuje  przebudowę wielu kluczowych dla rozgrywki elementów. Począwszy od naprawy systemu LFG (Looking For Group), kończąc na lepszej optymalizacji i szybszym ładowaniu się gry. 

Ten proces potrwa przynajmniej do połowy 2020 roku. 

Elder Scrolls Online możecie obecnie kupić za 40 zł. 

Zobacz także

27 komentarzy