Teamfight Tactics od dziś dostępne w League of Legends

Dodany przez PefriX około 5 lat temu
8 5680
Teamfight Tactics od dziś dostępne w League of Legends

Przed kilkoma dniami informowaliśmy, że Valve wypuszcza swojego Auto Chessa w publicznej becie. Teraz Riot Games podaje, że ich Teamfight Tactics będzie dostępny od dzisiaj (26 czerwca) z poziomu klienta League of Legends.

Potyczki Taktyczne (Teamfight Tactics) to oparta na rundach gra strategiczna, w której wraz z siódemką przeciwników startujecie w wyścigu każdy na każdego, polegającym na stworzeniu jak najmocniejszej drużyny, która będzie dla was walczyć. Cel: nie odpaść i utrzymać się na placu boju do końca.

Osoby zainteresowane zabawą odsyłam do oficjalnego poradnika. Niektórym być może przyda się on, aby ogarnąć czym to całe Auto Chess jest. Riot Games zwraca również uwagę, że to jedynie faza beta Teamfight Tactics. Wszelakie zmiany będą wprowadzane regularnie, aby dostosować ten tryb i wszystko balansować. Deweloperzy uprzedzają również przed ewentualnym przeciążeniem serwerów. Może się okazać, że trzeba będzie długo czekać na mecz.

Potyczki Taktyczne to nie jedyna nowość, jaka pojawiła się w League of Legends w ramach aktualizacji 9.13. Wprowadzono również nową bohaterkę, Qiyanę, Cesarzową Żywiołów. Warto jednak zaznaczyć, że postać oficjalnie dostępna będzie od 28 czerwca.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube