Ten gracz zdobył wszystko w Elder Scrolls Online. Zajęło mu to 10 tys. godzin!

Dodany przez guru około 3 lata temu
9 7287
Ten gracz zdobył wszystko w Elder Scrolls Online. Zajęło mu to 10 tys. godzin!

W Elder Scrolls Online można grać na różne sposoby: dla zabawy, dla towarzystwa, dla fabuły, dla PvP, dla eksploracji, dla craftingu, dla rajdów/trialów… i tak dalej.

Istnieje jednak elitarna grupa, grupka, grupeczka graczy, która postawiła sobie za cel zdobycie wszystkiego, co jest do zdobycia w ESO.

Tak jak ten Pan, który skompletował właśnie wszystkie achievementy w grze. Wszystkie (100%!!!). Można więc powiedzieć, że przeszedł Elder Scrolls Online od początku do końca i nie ma już niczego, co mógłby dopisać do swojej kolekcji (musi czekać na nadejście dodatku Blackwood). 

Oto dowód: 

Masochista? Nolajfer? A może po prostu wielki fan, który – jak sam przyznał – robił to wszystko z ogromną przyjemnością, bo “Elder Scrolls Online jest najlepszą grą w jaką grał”.

Skompletowanie wszystkich osiągnięć zajęło mu 405 dni, czyli 9720 godzin. Nasz kolekcjoner gra od momentu debiutu ESO na konsolach XBOX, czyli września 2015 roku. 

Ostatnim, ale także najtrudniejszym achievementem do zrobienia był osławiony już “Godslayer” – w którym chodzi o to, żeby w ciągu 30 minut ukończyć trial Sunspire na poziomie Veteran Hard Mode, nie ponosząc żadnych strat w zespole, czyli utrzymać tzw. Vitality na poziomie 36/36.

Nie wiemy, ile takich osób (z achievementami na poziomie 100%) lata po Elder Scrolls Online, ale jest ich maksymalnie kilku, może kilkunastu. Jak na siedmioletnią grę z 18 milionami graczy, to kosmicznie mała liczba.

Tym większe gratulacje!


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube