Ten gracz „złamał” World of Warcraft. Zabił rajdowego bossa jednym hitem!

Dodany przez guru około 4 lata temu
4 21079
Ten gracz „złamał” World of Warcraft. Zabił rajdowego bossa jednym hitem!

Tego gracza nie trzeba chyba przedstawiać. „Rextroy” to jeden z największych i najbardziej kreatywnych maniaków World of Warcraft, który co chwila znajduje nowe sposoby na pokonywanie rajdowych bossów. 

Teraz przeszedł jednak samego siebie. 

Zabił Wrathiona (bossa z ostatniego rajdu Ny’alotha) jednym uderzeniem. Jednym hitem. Zadał potworkowi… 115 milionów obrażeń, wykorzystując do tego odpowiednią kombinację umiejętności oraz mechanik. Oraz pomoc kolegów, bo to także jest konieczne do osiągnięciu celu. 

Dokładne objaśnienie taktyki (znajomość angielskiego i WoW-a wymagana): 

To niemożliwe? Macie rację. Coś takiego nigdy nie powinno się zdarzyć w World of Warcraft. To błąd, baa, exploit, który mógł posłużyć do nadużyć w rozgrywce i narobić wiele szkód. 

Dlatego najpierw „Rextroy” zgłosił błąd Blizzardowi (20 maja), który szybciutko ogarnął temat. Dopiero potem upublicznił swoje wideo (22 maja), aby nikomu nie przyszło do głowy powtórzyć ten wyczyn. 

„Rextroy” nie chciał ryzykować, bo jego poprzedni „one-hit kill” (w 2018 roku) zakończył się banem. Dopiero po oburzeniu społeczności, Blizz ułaskawił tego maniaka. 

Sami jednak widzicie, że w World of Warcraft – po szesnastu latach od premiery - wciąż znajdują się obszary, dzięki którym można „popsuć” grę. Do ich odkrycia potrzeba jednak odpowiednich ludzi, doświadczenia… i całej masy farta. 

Blizzard ma szczęście, bo znalazł osobę, której eksperymenty mogą posłużyć się całemu MMORPG-owi. 


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube