TERA Online vs Blade & Soul - mamy wyniki pojedynku

Pojedynek

Kolejny raz wyniki nie są jednoznaczne. O ile portalowa społeczność MMORPG.org.pl jako zwycięzcę wskazała Blade & Soul, to na Facebooku (tam też organizujemy ankietę) było odwrotnie. TERA Online nieznacznie pokonała B&S. 

Gdyby jednak podliczyć wszystkie głosy (z portalu i z Fejsa), a potem przełożyć to na wyniki procentowe, to dzieło NCSoftu okazałoby się lepsze od dzieła Bluehole Studios. 

Czy zasłużenie? To już nie leży z naszej gestii. Każdy z tych MMORPG posiada mocne i słabe strony.  No i każdy jest zupełnie inny. Jeden ma Świętą Trójcę, drugi nie. Jeden ma non-target, drugi nie. Jeden oparty jest na sztukach walki, drugi nie. Można by tak wymieniać w nieskończoność. Oprócz azjatyckich "korzeni", odważnego eksponowania kobiecych ksztaltów (cheeky) i przynależności do jednego gatunku, TERĘ i Blade & Soul łączy naprawdę niewiele. 

Gratulujemy i od razu przechodzimy do następnego Pojedynku Gier. Tym razem postanowiliśmy zestawić ze sobą Vindictusa i Dragon Nest, czyli najbardziej znane „dungeonówki” na świecie, które istnieją od wielu lat i które posiadają bardzo oddaną grupę fanów. 

Zobacz także

24 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Ssssss

Kalendarz