TERA wywraca enchanting do góry nogami

Dodany przez PefriX ponad 6 lat temu
9 5579
TERA wywraca enchanting do góry nogami

Europejska TERA chyba podniosła się z kolan po ostatnich problemach. Niemniej część osób nadal zgłasza, że w rzeczywistości nadal jest tak, jak było. Dzisiaj jednak zajmiemy się czymś innym.

Na pierwszy ogień idzie informacja na temat nowych serwerów. Europejska TERA otrzymała trzy nowe światy:

  • Sikander (europejski serwer)
  • Saleron (niemiecki serwer)
  • Amarun (francuski serwer)

Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, bowiem nasza lokalna wersja gry nie cieszy się ogromną populacją. To jednak nie temat na takie dyskusje – przejdźmy do kolejnych nowości. Wraz z aktualizacją Might of the Mechanic, TERA załapała się na spore zmiany w systemie enchantingu. Prócz nich otrzymamy dwa, nowe dungeony: Thaumetal Refinery oraz RK-9 Kennel.

W sumie możecie zapomnieć o wszystkim, co do tej pory znaliście. Dotychczas obowiązujące materiały potrzebne do enchantowania zamieńcie na tokeny, bowiem już z nich nie skorzystacie. Wprowadzono za to cztery sety uzbrojenia, które będzie można rozwijać:

  • Guardian's Equipment (maksymalnie +6)
  • Twistshard Equipment (maks. +9)
  • Frostmetal Equipment (maks. +9)
  • Stormcry Equipment (maks. +9)

Gdy osiągniecie maksymalny poziom enchantowania danego setu, możecie zmienić go w następną kategorię. Przykładowo Guardian's Equipment +6 można poświęcić, aby otrzymać Twistshard Equipment +0, itd.

Co ciekawe, wykonywanie zadań Vanguard podczas posiadania jakiejkolwiek części z wymienionych wyżej setów, daje nam Item XP. Dzięki tym punktom doświadczenia zwiększamy naszą szansę na enchantowanie lub ulepszenie sprzętu.

Jak zacząć? Na poziomie 65 za ukończenie zadania „Fresh Arms—and Legs” otrzymacie pierwszy set, czyli Guardian's Equipment. Będziecie mogli również wybrać jego statystyki. To nie wszystkie nowości – pełen opis zmian znajdziecie w tym miejscu.

Podsumowując, cały enchanting sprowadza się teraz do tego, że otrzymujecie zestaw podstawowego ekwipunku na poziomie 65. Następnie go rozbudowujecie za pomocą nowych matsów lub poświęcając stary sprzęt. Co dalej? W pełni rozwinięty ekwipunek wymieniacie na jego lepszą wersję, którą od nowa trzeba rozbudowywać…


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube