Testy alfa World of Warcraft Shadowlands ruszają w tym tygodniu

117786

I doczekaliśmy się! Blizzard oficjalnie poinformował, że serwery alfa dodatku Shadowlands do World of Warcraft ruszą już niedługo, a dokładnie jeszcze w tym tygodniu. Do zabawy zostaną zaproszeni pracownicy, przyjaciele i rodzina Blizzarda, ale również twórcy, dziennikarze, czy zasłużeni gracze. Wypatrujcie zatem zaproszenia, bowiem może ktoś z Was będzie miał okazję sprawdzić, co tam w trawie piszczy.

Z kolejnych informacji wiemy, że Alfa będzie regularnie aktualizowana. Na start otrzymamy krainę Bastion z dungeonem Necrotic Wake, a potem pojawią się nowe obszary – w kolejce już czeka Ravendreth. W kwietniu pojawi się również Torghast, Tower of the Damned. Co ciekawe, gracze Przymierza będą mogli sprawdzić indywidualną dla siebie strefę do expienia nowych postaci.

Już od początku dostępne będą nowe umiejętności, zdolności, czy inne zmiany klasowe – podobno niektóre specjalizacje otrzymają specjalne zasoby. Mamy oczekiwać wielkich zmian pod tym kątem. Co poza tym?

Zmiany w interfejsie, dzięki którym wykonywanie zadań będzie jeszcze łatwiejsze, a do tego misje fabularne zostaną odpowiednio wyróżnione. Najważniejszą informacją jest powrót vendorów PvP. Ponownie przyjdzie nam zdobywać conquest w formie waluty, którą wydamy w mieście Oribos u odpowiedniego NPC-ta na konkretny sprzęt lub upgrade naszego ekwipunku.

Beta Shadowlands wystartuje, gdy cała zawartość gry pojawi się w alfie. Blizzard nie podaje żadnych, konkretnych terminów, tak jak i daty premiery samego dodatku. Jak zatem myślicie, kiedy World of Warcraft ruszy z premierą nowego dodatku? Ja, jeśli miałbym strzelać to obstawiałbym październik-listopad.

Zobacz także

10 komentarzy