The Division 2 wprowadziło specjalizację Gunner

Dodany przez PefriX około 5 lat temu
3 2328
The Division 2 wprowadziło specjalizację Gunner

Nowa specjalizacja Gunner jest już dostępna w The Division 2. Posiadacze Przepustki Sezonowej mogą używać jej natychmiastowo.

Ostatnim razem pisałem Wam, że Ubisoft planuje wprowadzić specjalizację Gunner do The Division 2. Teoria stała się rzeczywistością i możecie już sprawdzić, jak to jest biegać po ulicach Waszyngtonu z minigunem. Zakładając, że posiadacie Przepustkę Sezonową Rok 1 do The Division 2. Wtedy Gunner będzie dostępny dla Was natychmiastowo.

Jeśli uznaliście jednak, że nie dacie Ubisoft zarobić, wtedy będziecie musieli powalczyć o odblokowanie Gunner w The Division 2. Osoby nie posiadające Przepustki Sezonowej będą musiały wykonać „Special Field Research”, aby otrzymać dostęp do czwartej specjalizacji.

Czym wyróżnia się Gunner w The Division 2?

Specjalizacja Gunner otrzymuje bonusowy armor, którego ilość zależna jest od ilości posiadanej amunicji do swojej broni ze specjalizacji. Mowa tutaj oczywiście o minigunie, którym posługuje się Gunner. Dzięki temu można przez krótki czas pełnić rolę tanka drużyny. Problemem jest tylko fakt, że naboje szybko kończą się, bowiem broń tej specjalizacji znana jest ze swojej szybkostrzelności.

Gunner poza tym ma możliwość ignorowania osłon oraz potrafi dezorientować (oszałamiać) przeciwników. Na co bardziej mobilne jednostki przyda się specjalny granat Riot Foam, który ich zwyczajnie unieruchomi.

Jakie inne nowości w The Division 2?

Poza specjalizacją Gunner, The Division 2 otrzymało również sporo poprawek oraz ulepszeń funkcji dotyczących klanu. Poza tym Generic System Mods oraz Generic Protocol Mods nie mogą być teraz wkładane do egzotycznych przedmiotów oraz wysokopoziomowych setów. Ubisoft do tego przemodelował trochę drzewka talentów u wszystkich specjalizacji.

Kuloodporne plecaki zostały usunięte z The Division 2, bo były w stanie blokować wszystkie obrażenia. Dodano również egzotyczną kaburę oraz poprawiono PvP w Dark Zone. Och, powinniście zwrócić uwagę na lepsze AI przeciwników. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube