The Settlers Online - rozpoczyna się wielka migracja kont

Setek

Sporo się ostatnio dzieje w The Settlers Online. Nowe aktualizacje, przenosimy na nowy silnik, a teraz jeszcze migracja kont do Ubisoft Connect.

"Od 25 lutego wszystkie star, konta będą automatycznie poproszone o migrację do Ubisoft Connect, abyście mogli kontynuować grę w przyszłości".

A czym jest Ubisoft Connect?

Ubisoft Connect jest ekosystemem usług dla graczy, który obejmuje wszystkie gry Ubisoft na wszystkich platformach. Celem programu jest zapewnianie jak najlepszego środowiska dla wszystkich graczy, by mogli się cieszyć swoimi grami i nawiązywać ze sobą kontakty, niezależnie od urządzenia, z którego korzystają.

Cała operacja jest oczywiście związana z naszą wygodą. Dzięki ujednoliconej platformie będziemy mogli w łatwy sposób manewrować pomiędzy wszystkimi tytułami Ubisoftu, w tym także The Settlers Online.

Migracja nie będzie jednak żadną rewolucją. Już od jakiegoś czasu Settlersi MMO korzystają z Ubisoftowych kont, teraz jednak jest to wprowadzane na wszystkie elementy i poziomy gry.

Szczegóły TUTAJ.


The Settlers Online to darmowa strategiczna gra MMO (dostępna w polskiej wersji językowej), w której chodzi o rozwijanie własnego “królestwa” i podbój sąsiadów (czyt. innych graczy).

Zobacz także

2 komentarzy