Throne and Liberty rusza dziś z pierwszymi testami

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
8 3868
Throne and Liberty rusza dziś z pierwszymi testami

Żeby była jasność. Chodzi o anglojęzyczną globalną wersję Throne and Liberty, którą mamy dostać gdzieś w 2024 roku.

Dzisiejszy “Confidential Test” to zaledwie pierwszy krok w drodze do premiery. I jaka sama nazwa wskazuje jest to limitowany (skierowany do małej liczby  graczy, gildii i mediów), techniczny, stricte poufny test, którego nie można nagrywać, streamować ani omawiać. Jeśli na YouTube nie pojawią się jakieś “nielegalne” materiały, to raczej nie ma szans na zobaczenie Throne and Liberty w akcji.

“Confidential Test” rozpoczyna się dzisiaj wieczorem i potrwa do 3 października.

Poufny test techniczny pozwoli graczom rzucić okiem na THRONE AND LIBERTY i odkryć świat pełen głębi, pozwoli walczyć z bossami na dużą skalę, brać udział w wydarzeniach terenowych, zagłębiać się w ogromne lochy, toczyć wojnę w epickich bitwach gildii oraz oblężeniach zamków i nie tylko – a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu naszemu zespołowi cennych informacji zwrotnych na temat podstawowego doświadczenia i infrastruktury technicznej.

Throne and Liberty zaczął bardzo źle (po majowych testach z Korei Południowej na grę wylało się wiadro pomyj), ale po ostatnich zmianach (usunięcie Auto-Combat, przebudowa systemu walki, szybsza progresja) może z tego wyrosnąć naprawdę fajny MMORPG.

Przypominamy, że TL będzie u nas dystrybuowany przez Amazon Games – oczywiście w formie F2P.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube