Titanfall 2 nagle odżyło, a Apex Legends dostało nowości

Dodany przez PefriX 9 miesięcy temu
1 1382
Titanfall 2 nagle odżyło, a Apex Legends dostało nowości

Respawn postanowiło zrespawnować Titanfall 2. Do gry trafiła aktualizacja, która naprawiła multiplayer. Na efekty nie trzeba było długo czekać – gracze rzucili się do grania, co widać po Steamie. W szczytowym momencie zagrało 22 tysiące osób, a średnio jest ich 6 tysięcy. Jak na grę z 2016 roku to naprawdę dobry wynik.

Oczywiście, Apex Legends na tej samej platformie radzi sobie znacznie lepiej. Nie ma jednak czego porównywać, bo to nowsza produkcja, darmowa oraz battle royale. Ale skoro o niej wspomniałem, to warto dodać o nowościach, które Respawn jej zafundowało. Wszystko w ramach wydarzenia kolekcjonerskiego „Zwiastuny”, które rusza 19 września i potrwa do 3 października:

  • Tercety z głowicami: Przez ograniczony czas niszczcie wrogów samonaprowadzającymi granatami, które wyglądają niemal tak przerażająco, jak są niebezpieczne. Chwyćcie pocisk, rzućcie go w powietrze, a on zajmie się resztą – znajdzie cele i zada im poważne obrażenia. Uwaga! Wrogowie mogą go zestrzelić, wywołując wcześniejszą detonację.
  • Skraj Świata po zmroku: Po aktualizacji punktów orientacyjnych zasnuty ciemnością Skraj Świata staje się zaczarowanym polem bitwy. Wejdźcie na Stację bólu na własne ryzyko i walczcie w pociągu donikąd lub ogrzejcie się w chwale Drzewa. Uważajcie jednak na lawę.

Odblokujcie 24 wybuchowe, ograniczone czasowo nieśmiertelne przedmioty kosmetyczne, do których zaliczają się nowe legendarne skórki Fuse’a, Bloodhound i nie tylko. Wszystkie 24 przedmioty będą dostępne bezpośrednio do kupienia za monety Apex lub metale rzemieślnicze i do znalezienia w pakietach Apex podczas wydarzenia „Zwiastuny”.

Zdobądźcie wszystkie ograniczone czasowo przedmioty przed zakończeniem wydarzenia, aby automatycznie odblokować pamiątkę Waltera Fuse’a Fitzroya „Ostrze brzytwy”. Wszystkie szczegóły oraz zmiany omówiono tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube