"To był największy rok w historii Albion Online"

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
2 3224
"To był największy rok w historii Albion Online"

Ten rok był rekordowy dla Albion Online, który przebojem wdarł się do pierwszej ligi gier MMORPG na świecie.

Pod względem popularności dzieło Sandbox Interactive możemy stawiać w tym samym szeregu co Guild Wars 2, SWTOR czy może nawet Elder Scrolls Online. Wiem, są to odważne słowa, ale za Albionem stoją naprawdę kosmiczne liczby.

W artykule podsumowującym 2021 rok, producenci gry chwalą się swoimi niesamowitymi osiągnięciami. Na przykład: upgrejdem graficznym, regularnymi dodatkami czy premierą mobilnej wersji (z cross-playem).

To wszystko spowodowało, że Albion Online dobił do 271 tysięcy aktywnych graczy DZIENNIE (!!!), co jest jednym z najlepszych wyników w naszym gatunku.

Choć rok 2021 nie był pełny tak niespotykanych niespodzianek jak 2020, nadał był on rokiem pełnym różnych wyzwań. Dla zespołu był to kolejny rok pracy nad rozwojem gry prawie całkowicie z domu, rok w którym wydaliśmy dwie ogromne aktualizacje zawartości, długo oczekiwaną wersję mobilną, a liczba graczy przekraczała wszelkie granice. W tym czasie społeczność Albionu okazała ogromne wsparcie, a duża aktywność weteranów w połączeniu z nowymi graczami dała Albionowi największy rok dotychczas.

Sandbox Interactive otwarcie przyznaje, że “rok 2021 był największym w dotychczasowej historii Albionu.”

Nic tylko grać. Szczególnie że Albion Online jest darmowy (bez P2W i bez płatnych aktualizacji) i dostępny w polskiej wersji językowej. Więc nie ma problemów ze zrozumieniem pewnych rzeczy.

Oficjalna strona gry


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube