To najlepszy moment aby wrócić lub sprawdzić Guild Wars 2!

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
6 6844
To najlepszy moment aby wrócić lub sprawdzić Guild Wars 2!

ArenaNet postanowiło przyłączyć się do wesołego rozdawnictwa, jakie od kilku tygodni trwa w grach sieciowych z powodu panującej pandemii. Twórcy Guild Wars 2 przygotowali dla graczy kilka atrakcji. W ciągu najbliższych trzech tygodniu możecie zdobyć kilka ostatnich epizodów całkowicie za darmo!

Od 28 kwietnia do 4 maja, logując się do Guild Wars 2 otrzymacie “Prologue: Bound by Blood“. Pomiędzy 5, a 11 maja zgarnąć będziecie mogli “Whisper in the Dark“, zaś od 12 do 18 maja do Waszego konta przypisane zostanie “Shadow in the Ice“. W ten sposób, logując się przynajmniej raz w określonym tygodniu, będziecie mogli skompletować The Icebrood Saga, o ile do tej pory Was te epizody ominęły.

To jednak nie wszystko! ArenaNet wprowadza również specjalnego buffa, zapewniającego 30% Magic Find, 50% XP więcej z każdego źródła, 30% WvW Reward Track oraz 30% PvP Reward Track. Ponadto w oficjalnym sklepie Guild Wars 2 możecie nabyć 50% taniej dodatek Path of Fire.

Warto, bowiem w ten sposób otrzymacie również za darmo rozszerzenie Heart of Thorns, czyli w zasadzie całe Guild Wars 2 stanie przed Wami otworem za niecałe 15 euro! Oferta dostępna będzie do 8 maja.

Coś jeszcze? W Item Shopie Guild Wars 2 możecie odebrać darmowy płaszcz. Przedmiot Prince Rurik's Vanguard Cape z Guild Wars Prophecies dostępny jest dla wszystkich graczy.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube