Topowi gracze Margonem zbanowani. Trwa wielka czystka na serwerach!
![Topowi gracze Margonem zbanowani. Trwa wielka czystka na serwerach!](https://img.mmorpg.org.pl/system/posts/posters/000/041/919/medium/marrrr.jpg)
Bardzo prawdopodobne, że dzisiejszy dzień jest punktem zwrotnym w nowożytnej historii Margonem – najlepszego polskiego MMORPG.
Wszystko z powodu ogromnej fali banów, która przetoczyła się przez wszystkie serwery i która pochłonęła setki nieuczciwych graczy korzystających z pomocy (nielegalnych) programów.
I wcale nie mówimy tutaj o jakichś podrzędnych użytkownikach, którzy – z całym szacunkiem – nie stanowili siły gry. Szefowie Margonem nie mieli litości dla nikogo. Nawet dla osób z samej góry, zajmujących czołowe miejsca w rankingach.
Tutaj macie jeden z takich przykładów. “Chels” – TOP1 ze świata Nomada oraz "Roska Wengiel" - TOP1 ze świata Fobos. Konta zablokowane:)
![](/system/post_pictures/files/000/013/279/medium/2020-10-26_140052.jpg?1603727567)
![](/system/post_pictures/files/000/013/280/medium/2020-10-26_140056.jpg?1603727568)
Z kolei tutaj widzimy członków “Muhy” – TOP1 klanu ze świata Fobos.
![](/system/post_pictures/files/000/013/281/medium/bany1.png?1603727568)
Banhammer nie ominął także znanych videomakerów tudzież popularyzatorów Margonem, którzy za zasłoną “fajnych filmików na YouTube”, botowali swoimi postaciami na potęgę.
"Tak. Potwierdzam. Zbanowanych zostało sporo topowych graczy, w tym m.in. znany Margonemski twórca z YouTube (Scoolin), czy zarządca świata prywatnego Erebos".
Pod tym adresem znajdziecie temat z linkami do profilów zbanowanych graczy, który jest regularnie aktualizowany o kolejne “imiona”. Żarty się skończyły. Skala banhammera jest ogromna.
Przez ostatnie miesiące lata z Margonem nie działo się najlepiej. Cały czas słyszeliśmy o boterach, adminach chroniących cziterów, aferach z przywracaniem utraconych poziomów czy moderatorach wyzywających graczy od “patoli”.
Mamy nadzieję, że dzisiejszy banhammer zadziała oczyszczająco na całe Margonem i już wkrótce ujrzymy lepsze oblicze tego kultowego dla Polaków MMORPG.
Jeśli Tibia poradził sobie z botami, to dlaczego Margonem nie miałby dokonać tego samego?