Total War: Arena reaktywowane w Chinach – możliwy powrót gry na Zachód!

923639

Ktoś z Was był lub jest zainteresowany Total War: Arena? Graliście lub mieliście ochotę zagrać? Jeśli gdziekolwiek w tych pytaniach pojawia się odpowiedź twierdząca, to być może zainteresuje Was poniższa wiadomość:

„Studio Creative Assembly i wydawca NetEase ogłaszają reaktywację sieciowej gry strategicznej Total War: Arena w Chinach. Tytuł łączy gatunki RTS i MOBA, a jego istotą są intensywne pojedynki 10 na 10 pod dowództwem legendarnych wojowników, oparte na historycznych bitwach oraz zawartości innych tytułów z serii Total War.”

Z okazji premiery w Chinach, Total War: Arena dodaje siedem kultowych pól bitewnych do pięciu oryginalnych. Gracze spotkają się na granicy Anglii i Szkocji pod Wałem Hadriana, przeniosą się na niemieckie pola bitwy w Lesie Teutoburskim oraz na skaliste północnoafrykańskie tereny pod Issos. Zawalczą w lasach Gergowii, szturmują plaże Maratonu, przebiją się przez Ren w Germanii oraz wyruszą śladami Juliusza Cezara i przejdą przez Rubikon.

Chińska firma NetEase, która nabyła wyłączne prawa do wydawania gry, zamierza zebrać spostrzeżenia i opinie w celu dalszego udoskonalenia i optymalizacji Total War: Arena. NetEase rozważa także wydanie tytułu na Zachodzie. Jest zatem spora szansa gry na powrót na nasz rynek . Niestety, nie podano na kiedy premiera w Europie i Ameryce Północnej jest ewentualnie planowana.

Zobacz także

4 komentarzy