Total War Arena wreszcie wystartowała dla wszystkich!

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
6 5293
Total War Arena wreszcie wystartowała dla wszystkich!

Mamy nadzieję, że dobrze spaliście i jesteście wypoczęci. Bo tylko w taki sposób będziecie w stanie rywalizować w Total War Arena, który przez kilkoma godzinami ruszył z Open Betą!!!

OBT traktujcie jako (nie)oficjalną premierę gry. Naszą przygodę rozpoczynamy praktycznie od zera (zresetowano srebro, złoto, punkty doświadczenia, postęp wodzów itd.). Creative Assembly i Wargaming (wydawca) nie planują już jednak żadnych resetów kont. Ten był ostatni…

Total War Arena to jedna z najciekawszych i najbardziej skillowych produkcji ostatnich lat. Bardzo intrygująca mieszkanka MOBY i RTS-a. 

Początek gry może wam się wydać skomplikowany, szczególnie jeśli nie bawiliście się wcześniej w strategie, ale gdy ogarniecie zasady, to pokochacie Total War Arena. To super wciągający tytuł, gdzie „gracze wcielają się w legendarnych bohaterów (Rzymianie, Grecy, Barbarzyńcy) z kart historii, by uwiecznić ich czyny w ogniu walki”. 

W sumie rywalizują ze sobą dwie drużyny po 10 osób (każdy player posiada własne wojsko). Czasami będzie tłoczno, ale przynajmniej poczujecie, co to znaczą „masowe” walki. 

Total War Arena działa normalnie na Free-To-Play (bez Pay-To-Win). 

Zdecydowanie warto. Zapraszamy TUTAJ


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube