Tryb fabularny w rajdach World of Warcraft? The War Within będzie przyjazne casualom

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
44 5362
Tryb fabularny w rajdach World of Warcraft? The War Within będzie przyjazne casualom

Robienie dungeonów z NPC jest już dostępne od jakiegoś czasu w World of Warcraft. W ten sposób możecie przejść instancje z Dragonflight pod fabułę, wykonać zadania, poznać podstawowe mechaniki czy pouczyć się fundamentów gry (przynajmniej teoretycznie). Blizzard jednak nie zatrzymuje się w tym miejscu, tylko idzie o krok dalej – w The War Within pojawi się tryb fabularny (Story Mode).

W ramach Story Mode wykonacie ze specjalnymi NPC całe dungeony. Wszystko po to, aby móc cieszyć się historią najnowszego dodatku, bo ta związana będzie z wszelakimi instancjami, również Delves. To w zasadzie nic nowego, tylko przypomnienie o możliwości rozegrania fabuły MMORPG-a samemu, bez przymusu grania z innymi graczami. W końcu to „MMO” w nazwie gatunku od dawna służy tylko za ozdobnik.

Jednak największą nowością będzie tryb fabularny w raidach. Dzięki niemu będziecie mogli przejść Nerub'ar Palace w The War Within w grupie od 1 do 5 graczy z ewentualnymi NPC. Poziom trudności zostanie odpowiednio dostosowany, ale co ciekawe, nie otrzymacie CAŁEGO raidu, a jedynie finałowego bossa. Poza tym story mode udostępniony zostanie razem z ostatnim skrzydłem LFR (Looking-for-Raid).

Oznacza to, że gracze chcący poznać całą historię World of Warcraft bez wysilania się, będą musieli poczekać. Co prawda do tego służył już poziom trudności LFR, ale w jego przypadku trzeba było grać z ludźmi oraz zapisać się do kolejki. Dzięki story mode po prostu wskoczycie do rajdu, pokonacie ostatniego bossa i poznacie zakończenie opowieści.

Blizzard poinformował, że pragnie eksperymentować z trybem fabularnym w The War Within, ponieważ gracze sami o to proszą. Chodzi o możliwość grania samemu w MMORPG-a. Dlatego pojawią się Delves, a także inne atrakcje. Wszystko po to, aby każdy mógł odnaleźć się w World of Warcraft.


44 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube