Trzecia księga DOTA: Dragon's Blood jest już dostępna

Dodany przez PefriX prawie 2 lata temu
4 1696
Trzecia księga DOTA: Dragon's Blood jest już dostępna

Bądźcie świadkami zakończenia bitwy o wszechświat Dota w trzeciej księdze DOTA: Dragon's Blood, która jest już dostępna w serwisie Netflix. Faktycznie wygląda na to, że to ostatni sezon serialu animowanego, więc to idealna okazja, aby całość nadrobić.

Dołączcie do Daviona, Mirany i Luny, którzy łączą siły z Wywoływaczem, by zmierzyć się z Terrorbladem i powstrzymać demona przed unicestwieniem rzeczywistości — w księdze pełnej starych przyjaciół, nowych sojuszników i nieoczekiwanych zwrotów akcji wcielonych w życie dzięki mistrzowskiej animacji Studia Mir (Legenda Korry, Wiedźmin: Zmora Wilka, Voltron. Legendarny Obrońca).

Do tych, którzy nie rozpoczęli podróży z DOTA: Dragon's Blood: nadróbcie zaległości już teraz wraz z 1. i 2. księgą i zobaczcie świat Dota 2 ożywiony jak nigdy dotąd. Poznajcie historię Daviona, słynnego Smoczego Rycerza, którego celem jest zmieść zagrożenie z powierzchni ziemi. Po spotkaniach z potężnym, starożytnym prawurmem, a także z księżniczką Miraną i jej wierną towarzyszką Marci, podczas tajnej misji Davion zostaje uwikłany w wydarzenia znacznie większe, niż mógł sobie kiedykolwiek wyobrazić.

Dragon's Blood jest całkiem udane, ale to jednak nie poziom Arcane…


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube