Trzecie urodziny jednego z najlepszych MMORPG ostatnich lat

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
8 3028
Trzecie urodziny jednego z najlepszych MMORPG ostatnich lat

Wszyscy się chyba zgadzamy, że World of Warcraft, Elder Scrolls Online, Final Fantasy XIV, Black Desert, Guild Wars 2 oraz RuneScape to najlepsze i najpopularniejsze gry MMORPG na świecie.

Problem polega na tym, że praktycznie wszystkie z wymienionych wyżej tytułów zadebiutowały na rynku dawno albo bardzo dawno temu.

Co innego Albion Online, który zadebiutował dokładnie trzy lata temu (17 lipca 2017 roku) i który może być śmiało nazywany jednym z najlepszych MMORPG-ów ostatniego okresu.

Minęły już trzy lata od premiery Albion Online 17 lipca 2017 roku. Od tego czasu gra, jej świat i społeczność urosły do rozmiarów, których nigdy nie bylibyśmy w stanie sobie wyobrazić. W trakcie ostatnich miesięcy świat gry przeszedł ogromne zmiany, baza graczy osiągnęła najwyższy poziom dotychczas…

Ten “najwyższy poziom” to 500 tysięcy aktywnych graczy, które zostały osiągnięte pod koniec kwietnia br. Niewiele tytułów może się pochwalić takimi wynikami.

Zresztą moda na Albiona cały czas trwa. Wystarczy zalogować się do gry i przejść po mapie. Wszędzie widać tłumy graczy, którzy właśnie tutaj znaleźli swojego wymarzonego MMORPG-a.

No i prawidłowo, bo Albion Online to fantastyczny tytuł, który spodoba się zarówno fanom PvE, jak i PvP. Jest tutaj mnóstwo rzeczy do robienia, a model Free-To-Play oraz wbudowana polska wersja językowa na pewno pomagają w przygodzie.

Życzymy Wszystkiego Najlepszego… i zapraszamy do gry – TUTAJ.

Pamiętajcie, że już w sierpniu czeka nas premiera kolejnego dodatku – Rise of Avalon. W planach są również kolejne nowości: “Nie możemy doczekać się tego, co skrywa kolejny rok (i kolejne lata) dla świata Albionu - już niedługo kolejne ekscytujące wiadomości i prezentacje nadchodzących elementów zawartości”.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube