Turniej HS Open #1 - Podsumowanie

Hsopen1

Wczoraj odbył się pierwszy (ale nie ostatni) turniej HS Open #1. Nie spodziewaliśmy się tak licznych zapisów (73 uczesników), więc dziękujemy Wam bardzo za zainteresowanie. Oprócz podziękowań muszę także przeprosić za lekkie zamieszanie z dodawaniem decków. Parę osób z uwagii na pracę i inne obowiązki nie zdąrzyło podesłać nam decków gdyż wcześniej nie otrzymali oni stosownej informacji. Wybaczcie! Kilka osób nie wylądowało też w drabince (e-mail nie doszedł, wylądował w spamie). Całe szczęscie parę takich akcji udało nam się sprawnie załatawić przez TS (parę osób nie przeszło i za nie wrzuciliśmy do drabinki omyłkowo niedodane osoby). 

Niżej możecie zobaczyć materiał bez komentarza głosowego, ale za to z fajną muzyką w tle (znajomy zespoł Frontrow), z ostatniej finałowej walki . Już niebawem kolejny turniej (nie z HS, ale też karciany i z fajnymi nagrodami). Do HS bankowo jeszcze powrócimy. Zapraszam do oglądania walki wieczoru. 

 

Osoby lubujące się w hejtingu interesuje pewnie czy dostarczyliśmy nagrodę dla naszego finalisty. Tak, zrobiliśmy to! BF4 leci do naszego uczestnika (dowód wysyłki).

Zobacz także

10 komentarzy