Twórca questów w Wiedźmin 3 pracuje teraz przy League of Legends MMO!

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
9 6672
Twórca questów w Wiedźmin 3 pracuje teraz przy League of Legends MMO!

Pora na kolejne wieści z frontu League of Legends MMO. Nie są to jakieś wielkie ogłoszenia, ale informacja o zatrudnieniu Mateusza Tomaszkiewicza daje nadzieję, że questy w nadchodzącym MMORPG-u będą czymś przynajmniej dobrym. Skąd takie założenie? Pan ten pracował wcześniej w CD Projekt RED na stanowisku Quest Designera. Tak, to on odpowiadał za zadania w grach z serii Wiedźmin oraz Cyberpunk 2077.

Pewnie część osób powie, że misje w grach Redów były powtarzalne i nie wyróżniały się niczym. Ja mam na ten temat odmienne zdanie i uważam, że co jak co, ale questy zarówno w takim Wiedźmin 3, jak i Cyberpunk 2077 (głównie te poboczne) były naprawdę udane. Wierzę zatem, że doświadczenie Mateusza Tomaszkiewicza przyda się League of Legends MMO. Kto wie, może dostaniemy projekt z najlepszymi zadaniami w historii gatunku MMORPG? Ewentualnie doczekamy się „Zabij 5 wilków i zbierz 5 skór”, ale napisane w bardziej fikuśny sposób.

Nie wiadomo na jakim stanowisku Mateusz Tomaszkiewicz będzie pracował w Riot Games. Potwierdził, że działa przy League of Legends MMO, a biorąc pod uwagę jego poprzednie doświadczenia, raczej możemy założyć, że faktycznie zajmie się questami. Poza tym wciąż nie wiemy kiedy projekt ten ujrzy światło dzienne, jaki będzie miał model biznesowy, czy jak w ogóle będzie się prezentował.

W jakiej linii czasowej świata Runeterra postanowi zrobić swoje MMORPG Riot Games? Będzie to przeszłość przed League of Legends? 100-1000 lat po? A może „teraźniejszość”? Jak myślicie?

Z innych wieści, znacznie mniej ciekawych dla większości z Was, ale może kogoś zainteresuje. Wujek Łuki z Ekipy Friza twierdzi, że Riot to najlepsza firma na świecie. Nie znamy kontekstu tej wypowiedzi, więc możemy jedynie zgadywać, co miał na myśli. Może ktoś od Lodów Ekipy będzie podkładał głos nowej postaci w League of Legends? A może Ekipa zaangażowana zostanie w jakiś sposób w League of Legends MMO? Oczywiście, to jedynie wróżenie z fusów – bierzcie to pod uwagę.

Jakie jest w ogóle Wasze nastawienie do League of Legends MMO? Oczywiście, nic o tym projekcie nie wiemy, więc ciężko jakkolwiek się do niego ustosunkować? Niemniej, grzeje Was? Ziębi? A może ani to, ani to?


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube