Twórcy Elite Dangerous przepraszają za "Odyssey"

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
3 3402
Twórcy Elite Dangerous przepraszają za "Odyssey"

Co prawda przeprosiny nie załatają bugów i nie poprawią optymalizacji, ale od czegoś trzeba przecież zacząć.

Frontier Developments przynajmniej nie chowa głowy w piasek i nie udaje, że wszystko działa jak należy. Twórcy Elite Dangerous doskonale zdają sobie sprawę z “jakości” Odyssey i tego, jak bardzo nadszarpnęli zaufanie swoich fanów.

Stąd ten komunikat, który jest jednocześnie obietnicą rychłych poprawek do gry.

Przede wszystkim chciałbym z całego serca przeprosić tych, którzy cierpią z powodu tych problemów. Chciałbym zapewnić, że traktujemy te kwestie bardzo poważnie i że są one naszym najwyższym priorytetem.

Nasza druga poprawka zostanie opublikowana bardzo szybko i wprowadzi dalsze ulepszenia gry. Będziemy kontynuować prace nad aktualizacjami, które rozwiążą więcej błędów i jeszcze bardziej poprawią stabilność.

Dziękuję wszystkim za cierpliwość i wsparcie. Społeczność Elite Dangerous zawsze była sercem gry. Rozumiemy, że jest wielu graczy, którzy mieli problemy z dostępem do gry i graniem w nią, i mogę Was zapewnić, że skupiamy się w pełni na poprawie tego co jest naprawienia. Będziemy się z wami komunkować w sposób otwarty i regularny na temat rozwiązania tych problemów.

Elite Dangerous: Odyssey posiada obecnie 31% pozytywnych recenzji na Steamie.


A dlaczego Odyssey jest taki słaby – zapraszamy do wczorajszego newsa.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube