Twórcy ESO od 4 lat robią grę opartą o nowe uniwersum

Dodany przez PefriX około rok temu
9 2572
Twórcy ESO od 4 lat robią grę opartą o nowe uniwersum

Zenimax skutecznie nie zdradza swoich tajemnic. Od czterech lat tworzony jest nowy projekt gry opartej o nowe uniwersum (IP), a my wciąż nie wiemy, co to właściwie będzie. Ptaszki ćwierkają i wszyscy wskazują na MMO, ale wiecie jak to jest, póki nie ma potwierdzenia, póty nie ma się co napalać. 

Co ciekawe, przy projekcie pracuje naprawdę spora załoga – główny zespół zarządzany przez Bena Jonesa (Creative Director) składa się z pięćdziesięciu osób, a dwieście pracowników z całego świata pomaga przy tworzeniu tego czegoś. Podobno nowy tytuł będzie dziełem AAA działającym na zupełnie nowym silniku.

Zenimax dalej zatrudnia na potęgę do wspomnianego projektu. Poszukują nawet Lead Quest Designera, co znów podobno ma być sugestia, że mamy do czynienia z MMO. Zwłaszcza, że taki pracownik powinien posiadać doświadczenie w grach z otwartym światem oraz z grami typu multiplayer, online.

Jak sami widzicie, wiemy, że faktycznie nic nie wiemy, a nowa gra Zenimax wcale nie musi być czymś w stylu The Elder Scrolls Online. Mnie ciekawi głównie podkreślanie nowego IP. Przyznam szczerze, że intryguje mnie co tam pichcą. Niestety, nie podano kiedy poznamy jakieś szczegóły.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube