Twórcy Warframe na liście 100 najlepszych pracodawców w Kanadzie

Heycqbl

Jeśli przypadkiem szukacie pracy i język angielski macie w małym palcu, być może warto udać się do Kanady. Oczywiście, przydadzą Wam się również inne umiejętności, jeśli chcecie pracować w branży gier, ale „to szczegół”. Okazuje się bowiem, że Digital Extremes jest bardzo dobrym pracodawcą.

Tak, twórcy Warframe umieszczeni zostali na liście 100 najlepszych miejsc pracy w Kanadzie. Biuro deweloperów mieści się  w Londynie. Ekipa z Digital Extremes została doceniona za sposób pracy oraz atmosferę. Do tego komunikację w zespole oraz poza biurem.

Strona wspomina również, że DE ma doskonały program szkoleniowy, oraz zaplecze socjalne. Dwutygodniowy płatny urlop, ubezpieczenia zdrowotne, zabezpieczenie finansowe w razie śmierci rodziców, czy luźne godziny pracy – to wszyscy w Digital Extremes. Podobno nie można narzekać również w kwestii wypłaty.

Jako gracze powinniśmy docenić tych deweloperów za Warframe oraz bardzo dobrą politykę free-to-play. Niewielu jest twórców, którzy tak rozsądnie podchodzą do swoich tytułów.

Zobacz także

7 komentarzy