Udyr z LoL-a został gruntownie przebudowany! Czy jednak należy do LGBT+?

Dodany przez PefriX prawie 2 lata temu
6 4915
Udyr z LoL-a został gruntownie przebudowany! Czy jednak należy do LGBT+?

Riot Games dawno temu zapowiedziało, że weźmie się za Udyra. Firma słowa dotrzymała i wzięła postać na warsztat. Leciwy już bohater doczekał się nie tylko aktualizacji wizualnej, ale również zajęto się jego umiejętnościami. Poniżej sami możecie się przekonać, co takiego wniesie w patchu 12.16 do League of Legends:

Umiejętność bierna — Pomost

Przebudzony Duch: Udyr posiada cztery podstawowe umiejętności, które przełączają się w zależności od stylu. Może okresowo zmieniać swój aktywny styl, aby go Przebudzić i uzyskać dodatkowe efekty — przy czym czas odnowienia jest wspólny dla wszystkich stylów.

Trening Mnicha: Za każdym razem, gdy Udyr wejdzie w styl lub go przebudzi, jego dwa następne ataki zyskują premię do prędkości ataku i zwracają część czasu odnowienia Przebudzenia.

Q — Dziki Pazur

Udyr zyskuje premię do prędkości ataku, a jego dwa następne ataki zadają dodatkowe obrażenia fizyczne.

Przebudzenie: Udyr zyskuje jeszcze większą prędkość ataku, a jego dwa następne ataki łańcuchowo odbijają błyskawice od celu, wędrując nawet 6 razy. Błyskawice mogą uderzyć w ten sam cel wielokrotnie, zadając wysokie obrażenia odizolowanym celom.

W — Żelazna Opończa

Udyr zyskuje tarczę, a jego następne dwa ataki przywracają zdrowie.

Przebudzenie: Udyr zyskuje większą tarczę, jego następne dwa ataki leczą jeszcze bardziej — a w ciągu kilku sekund przywraca procent swojego maksymalnego zdrowia.

E — Płonący Popłoch

Udyr zyskuje krótkotrwałą premię do prędkości ruchu. Jego pierwszy atak przeciwko każdemu celowi w tym stylu rozciąga się na niewielką odległość i ogłusza go (każda jednostka ma osobny czas odnowienia).

Przebudzenie: Udyr zyskuje jeszcze większą premię do prędkości ruchu i na krótko staje się odporny na efekty kontroli tłumu.

R — Skrzydlata Burza

Udyr tymczasowo przywołuje wokół siebie burzę, która spowalnia i zadaje obrażenia pobliskim jednostkom. Jego kolejne dwa ataki powodują pulsowanie burzy, zadając dodatkowe obrażenia magiczne.

Przebudzenie: Udyr rozpętuje burzę, powodując, że zadaje ona dodatkowe obrażenia i goni za pobliskimi wrogami.

O co jednak chodzi z tym clickbaitowym LGBT+ w tytule newsa? Część graczy zwraca uwagę na nowe teksty Udyra, związane z jego reworkiem oraz zmodyfikowaną fabułą. Według niektórych wskazują one wprost na biseksualność postaci, a nawet jej homoseksualność oraz zainteresowanie Lee Sinem. 

Warto jednak zaznaczyć, że nie wiemy jakie uczucia wobec Udyra żywi ten ostatni. Ba, może okazać się, że całość interpretowana jest na wyrost i Riot Games wcale nie chodziło o jakiekolwiek romantyczne relacje między tymi bohaterami. Czas pokaże co z tego wyniknie. Mam przy tym nadzieję, że niezależnie od wszystkiego, Udyrem będzie Wam się grało dobrze.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube