Ukochany znienawidzony MMORPG. Metin2 obchodzi urodziny!

Metek

Najpierw zachęcamy do obejrzenia tego filmiku:

A teraz można iść po flaszkę i wypić zdrowie Metin2, który właśnie obchodzi swoje 14. urodziny (2007 - 2021). 

Tak się jakoś złożyło, że w ciągu zaledwie jednego tygodnia mieliśmy rocznicę dwóch MMORPG-ów, które są w Polsce bardzo popularne ultra popularne i które mają w naszych sercach szczególne miejsce. Najpierw Tibia, teraz Metin2.

Bo Metin2, tak samo jak dzieło CipSoftu, to gra, na której wychowała się całe pokolenie naszych gamerów. Ukochana, ale również znienawidzona produkcja. Jedni wspominają ją z nostalgią, inni woleliby zapomnieć o tymzbiorowisku tych gimbusów, dzieciaków i wszelakiej patologii, która potrafiła tylko wyzywać się od <wiadomo czego>. 

Najważniejsze jednak, że Metin2 – po tylu latach – wciąż generuje duże zainteresowanie. Polska wersja jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Nie mówimy tylko o oficjalnej wersji od GameForge, ale całej maści prywatnych serwerów, na których bawi się wielokrotnie więcej osób niż na “legalu”.

Na pewno jest to TOP3 MMORPG w Polsce!

Metinowi2 życzymy Wszystkiego Najlepszego. A producentom, żeby stworzyli Metin3… tego prawdziwego Metin3, a nie to coś, co nazywa się Inferna.


Impreza urodzinowa w Metin2 rozpoczęła się już wczoraj.

Królestwa są odświętnie udekorowane. Niestety potwory skradły kolorowe chorągiewki! Wyruszcie na polowanie i odbierzcie im chorągiewki. Wymieniajcie je u NPC Torcika na kawałek ciasta urodzinowego i korzystajcie ze 100% bonusu PD przez 30 minut. Czy macie już dosyć ciasta? Za Wasze chorągiewki Torcik da Wam do 7 razy na dzień monetę jubileuszową. U Handlarza Jubileuszowego znajdziecie za to mnóstwo przydatnych przedmiotów!

Szczegóły TUTAJ.

Zobacz także

6 komentarzy