Ukończyli najtrudniejszą instancję w historii Guild Wars 2. Zobaczcie gameplay...

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
22 5449
Ukończyli najtrudniejszą instancję w historii Guild Wars 2. Zobaczcie gameplay...

Guild Wars 2 nigdy nie kojarzył się nam z hardkorową sceną PvE, a tym bardziej z wyścigami o “World First”. Nie oznacza to jednak, że ten MMORPG jest pozbawiony wymagających wyzwań…

Bo jest, o czym świadczy najnowsza Strike Mission “Harvest Temple”, która została ukończona dopiero po sześciu dniach intensywnych walk.

Strike Missions to 10 -osobowe instancje PvE oparte na drużynie, zwykle składające się z walki z bossem. Są jednym z podstawowych filarów gry końcowej Guild Wars 2 przeznaczonej dla postaci na poziomie 80.

Najtrudniejsza wersja “Harvest Temple” (Challenge Mode) weszła do gry dopiero 28 czerwca. Dziesiątki gildii ruszyły po chwalę, ale ze względu na bardzo wysoki poziom trudności miały ogromny problem z jej ukończeniem.

Dopiero wczoraj wieczorem, gildii “Snow Crows” udało się jako pierwsze pokonać instancję i zgarnąć tytuł “World First”. Gratulacje!

Zwycięska drużyna składała się z czterech Mechanistów, dwóch Firebrandów, dwóch Virtuoso oraz po jednym Soulbeast oraz Scourge. 

Poniżej zobaczycie całą walką (zwróćcie uwagę na ilość i złożoność mechanik):

Jak czytamy w komentarzach na Reddicie, było to – obok Dhuum CM – najtrudniejsze wyzwanie, z jakim musieli się dotąd zmierzyć gracze w całe jhistorii GW2.

“Gratulacje nie tylko dla zwycięzców, którzy jako pierwsi WF, ale także dla twórców, którzy zaczęli właściwie obierać kierunek dla tej  części gry. Ten rodzaj treści (wyścigi, World Firsty) ma potencjał i jest tym, co napędza społeczność. Mam nadzieję, że zachęci to Anet do jeszcze większego częstszego wprowadzania trudnych treści w przyszłości”


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube