Ultima Online szykuje coś bardzo wielkiego

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
3 3265
Ultima Online szykuje coś bardzo wielkiego

Twórcy Ultimy Online – jednego z pierwszych prawdziwych przedstawiecieli MMORPG w historii – wiedzą, jak podgrzać atmosferę. 

W najnowszym komunikacie przyznali, że są w trakcie budowania „największego i najodważniejszego przedsięwzięcia od ponad dziesięciu lat” i nie mogą się doczekać, kiedy się z nami tym podzielą. 

„Od ponad dwóch dekad gracze z całego świata uczestniczą w rozgrywkach Ultima Online. Ci gracze stworzyli dziedzictwo, które będzie żyło przez pokolenia. Dla tych, którzy brali udział w tym dziedzictwie, znasz radość i podekscytowanie związane z nazywaniem siebie „Brytyjczykiem”. Aby wykorzystać tę spuściznę i doprowadzić Ultima Online do największej publiczności, zespół jest na wczesnym etapie projektowania i budowania naszego największego i najodważniejszego przedsięwzięcia od ponad dekady! Jesteśmy niesamowicie podekscytowani przyszłością i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Tobą podróżą! ”

Możemy tylko zgadywać, co to będzie. Nowy dodatek? Nowy retro-serwer? Nowa grafika? Szczególnie to ostatnie brzmi atrakcyjnie. Taka Ultima Online Remastered byłaby czymś wspaniałym. Szczególnie że obecna oprawa wizualna może odstraszać (głównie młodsze osoby). 

No nic, trzeba czekać. Prędzej czy później dowiemy się o tej wielkiej tajemnicy. 


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube