Ultima Online: New Legacy nadchodzi. Nowa wersja legendy MMORPG

Dodany przez guru 12 miesięcy temu
4 3538
Ultima Online: New Legacy nadchodzi. Nowa wersja legendy MMORPG

Jest 2020 rok. Broadsword Studio zapowiada Ultima Online: New Legacy – nową ulepszoną wersję Ultima Online. Legendarnej gry, która jest nazywana ojcem całego gatunku MMORPG (mimo że została wydana później niż Tibia).

Niestety pandemia koronawirusa torpeduje plany producentów, więc premiera New Legacy – początkowo zaplanowana na końcówkę 2020 – zostaje odłożona w czasie.

Do kiedy? Do teraz.

Według najnowszego komunikatu, Broadsword chce wydać New Legacy właśnie w tym roku.

Naszym głównym celem w tym roku jest dostarczenie Ultima Online jak najszerszemu gronu odbiorców wraz z wydaniem UO: New Legacy. UO:NL da tym, którzy jeszcze nie doświadczyli magii Ultima Online, szansę na nowy start, który ma uchwycić istotę UO zarówno jako RPG, jak i MMO, dając im własną możliwość napisania własnego dziedzictwa i bycie częścią tej niesamowitej społeczności!

Ultima Online: New Legacy będzie działała na zasadzie oddzielnego, niezależnego sharda (serwera). Otrzymamy także udogodnienia dla nowych graczy oraz zmienione (ulepszone) mechaniki rozgrywki. Wszystko po to, aby New Legacy nie było tak archaiczne i odpychające jak oryginalne UO.

Szczegóły TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube