Unikalne Foxhole wzbogaci się o wojnę na morzu

Dodany przez PefriX 10 miesięcy temu
4 1665
Unikalne Foxhole wzbogaci się o wojnę na morzu

Anvil Empires jest tworzone, ale to nie powód, aby ekipa Siege Camp zapomniała o swoim popularnym Foxhole! Jest wręcz odwrotnie, zespół zapowiedział naprawdę dużą aktualizację, która trafi do gry już 26 października. W jej ramach wojna przeniesie się również na morze!

Foxhole otrzyma 26 października Naval Warfare, czyli wojnę na morzy. Tysiące graczy będą mogli wejść na pokłady statków wojennych, aby przemierzyć niespokojne wody i zrobić desant na wybrzeżu. Ewentualnie ruszą podbijać wyspy, będące nowym rodzajem terytorium. To jednak nie wszystko, bo na liście nowości znajdują się łodzie podwodne, floty statków, holowanie, transport wodny i wiele innych, morskich atrakcji. Tak, bitwy na wodzie również przewidziano.

„Naval Warfare wciągnie graczy w pełnoprawne bitwy morskie. W kanonierkach, niszczycielach i budzących podziw pancernikach żołnierze wejdą na pokłady zbudowanych przez graczy flot z dziesiątkami innych osób na pokładzie. Dostarczaj amunicję, odpalaj bomby głębinowe i rozmieszczaj miny morskie, a wszystko to przy jednoczesnej konserwacji i regulacji systemów statku, takich jak silniki, sonar i nawigacja. Gracze muszą połączyć siły zarówno nad, jak i pod pokładem, aby wymanewrować statki wroga.

Przygotuj się na intensywne bitwy flotowe, w których decyzje podejmowane chwilowo mogą zadecydować o zwycięstwie lub porażce. Poszczególne podsekcje statku mogą być celem i zniszczone, powodując zalanie przedziałów. Aby utrzymać się na powierzchni, w ogniu bitwy należy usunąć wodę morską i naprawić nieszczelności. Największe zagrożenia mogą pojawić się niezauważone, ponieważ okręty podwodne mogą zasadzać się na konwoje i udaremniać inwazje morskie, zanim się rozpoczną. Koordynacja i komunikacja będą kluczowe przy równoważeniu wielu zagrożeń, które czekają na graczy w głębinach.”

Foxhole może wyruszyć na morze już 26 października.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube