Ustawka dostanie Towarzyszy w Hearthstone

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
0 2363
Ustawka dostanie Towarzyszy w Hearthstone

Aktualizacja 22.2, która zostanie udostępniona 25 stycznia w Hearthstone, zawiera obszerną nowość w Ustawce, mnóstwo modyfikacji w Starciach, zmiany balansu w Standardzie i Dziczy, a także nową budowlę w Wiosce najemników.

Towarzysz z Ustawki to specjalny stronnik, unikalny dla każdego bohatera. Zaprojektowano go pod kątem synergii ze stylem gry danej postaci. Towarzyszy zagrywa się jak zwykłych stronników, ale nie można kupić ich w sklepie. Zamiast tego każdy bohater ma tzw. licznik towarzysza, który zapełnia się podczas fazy walki za każdym razem, gdy bohater wejdzie do walki, zada obrażenia wrogom, przełamie Boską tarczę, wygra fazę walki lub zakończy ją remisem.

W każdej turze gracz otrzyma również niewielką premię za liczbę stronników posiadanych na początku walki. Można wyróżnić 3 rodzaje tempa, w którym zdobywa się towarzyszy; tych z niższych poziomów Karczmy zdobywa się szybciej niż tych z wyższych. Istnieje również limit zapełnienia licznika towarzysza w danej rundzie, aby żaden z nich nie pojawił się zbyt szybko.

Licznik towarzysza dzieli się na dwie sekcje. Zapełnienie pierwszej z nich sprawia, że 1 kopia towarzysza danego bohatera trafia do ręki gracza. Zapełnienie drugiej zapewnia 2 kopie. Gdy obie sekcje zostaną zapełnione, licznik towarzysza pęka i nie jest już dostępny do końca meczu. Nawet, jeśli graczowi udało się uzyskać 3 sztuki towarzysza lub po drodze sprzedał jego kopie!

W Najemnikach z kolei pojawi się Plac treningowy. Jest to nowa przestrzeń w Wiosce, która pozwala najemnikom pasywnie zdobywać doświadczenie, podczas gdy gracz wykonuje zlecenia pozostałymi najemnikami, gra w innych trybach, a nawet śpi! Wystarczy wejść na Plac treningowy, wybrać najemnika do wyszkolenia i zostawić go tam na tak długo, jak chcecie.

Zaglądajcie do niego czasem, by odebrać zgromadzone PD i zobaczyć, jak sobie radzi. Jeśli uznacie, że najemnik jest gotów do wyruszenia w drogę, możecie w dowolnym momencie zabrać go z Placu. Koszty Placu treningowego: 100 szt. złota za wybudowanie (z jednym miejscem szkoleniowym) i 200 szt. złota za ulepszenie (do dwóch miejsc szkoleniowych).

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube