Uwaga, Elder Scrolls Online zwiększa wymagania sprzętowe

Dodany przez guru 4 miesiące temu
24 5493
Uwaga, Elder Scrolls Online zwiększa wymagania sprzętowe

Optymalizacja to jedna z najmocniejszych stron Elder Scrolls Online. Nawet na słabych komputerach możecie cieszyć się wysoką liczbą klatek na sekundę, przy relatywnie dobrej grafice.

Jednak od premiery Aktualizacji 41 (początek marca) nastąpią zmiany w minimalnych oraz zalecanych wymaganiach sprzętowych ESO.

Także od Aktualizacji 41 nastąpi oficjalny koniec wsparcia dla Windows 7.

Wraz z wprowadzeniem Aktualizacji 41 zaktualizujemy zalecane i minimalne specyfikacje dla komputerów PC i Mac. Chociaż na przestrzeni lat ESO zostało w dużym stopniu zoptymalizowane pod kątem szerokiego zestawu sprzętu, niewielka zmiana w specyfikacji jest konieczna, aby zapewnić stały poziom wydajności w starszych systemach. Dzięki tej zmianie będziemy w stanie utrzymać tę wydajność także w przypadku nowszej zawartości.

Nowe wymagania:

Zenimax Online Studios ostrzega także przed domyślnymi ustawieniami graficznymi, które dotkną przede wszystkim osoby korzystająca ze Średnich/Wysokich lub Ultra ustawień.

Jeśli obecnie korzystasz z któregokolwiek z ustawień wstępnych Średni/Wysoki/Ultra, po zmianie specyfikacji minimalnej Twoje ustawienia pozostaną takie same, ale będą zatytułowane „Niestandardowe”, a nie Średnie, Wysokie lub Ultra.

Szczegóły TUTAJ.

 


24 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube