Valorant otrzyma opcję „surrender” wraz z grami rankingowymi

Dodany przez PefriX prawie 4 lata temu
4 2373
Valorant otrzyma opcję „surrender” wraz z grami rankingowymi

Kiedyś pisałem tekst na łamach portalu o opcji „surrender”, czy też „wczesnej kapitulacji”. Generalnie zdaję sobie sprawę, że wiele osób nie widzi gier sieciowych bez możliwości szybkiego poddania się, kiedy sytuacja na polu bitwy jest tragiczna. Nie pochwalam czegoś takiego i jestem temu przeciwny, ale nic nie poradzę na to, że do Valorant taka opcja trafi już niedługo. Co ciekawe, wraz z grami rankingowymi.

Guru pisał Wam, że gry rankingowe trafią do Valorant w tym tygodniu. Riot wciąż nie podało konkretnej daty wprowadzenia tej funkcji, ale za to znamy kilka szczegółów. Przykładowo, zmienioną nazwę najwyższej rangi na „Radiant” (po polsku będzie to Promienisty) oraz dopracowano ich wygląd.

Będzie można grać ze znajomymi w meczach rozstawiających, nawet jeśli dzieli Was spora różnica umiejętności, ale tylko do pewnego stopnia. Jeśli na przykład należycie do elity, a Wasz znajomy dopiero uczy się podstaw gry, system matchmakingu rankingowego nie pozwoli wam grać razem, aby chronić integralność samej rywalizacji i nie psuć zabawy innym uczestnikom tego meczu.

W każdym trwającym około dwóch miesięcy akcie VALORANT będzie można śledzić swój postęp rankingowy i zdobyć symbol adekwatny do wyników uzyskanych w trakcie aktu. Gra zacznie również śledzić nasze postępy, gdy tylko wprowadzony zostanie system rywalizacji w patchu 1.02. Niedługo potem uzyskane informacje zostaną nam zaprezentowane— najpierw w historii gry, a później również w innych częściach klienta. Będą one dotyczyć ogólnych wyników osiągniętych w danym akcie: ewentualnych awansów w rankingu, liczby zwycięstw oraz liczby wygranych w najwyższej randze, którą udało Wam się osiągnąć.

Przypominam, że gry rankingowe trafią do Valorant jeszcze w tym tygodniu.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube