Valorant wprowadza nieskończony poziom konta gracza

Odcinek 3. Aktu 1. rozpoczęty w Valorant, więc Riot Games poinformowało o nowościach związanych z aktualizacją. O nowej postaci pisałem Wam tutaj. KAY/O to najnowszy inicjator wśród dostępnych agentów Valorant, wyposażony w sprzęt służący do tłumienia, rażenia błyskami i wywoływania eksplozji, dzięki któremu będzie można przeprowadzać wyjątkowo przebiegłe zagrania.

Cóż poza tym? Społeczność gry wybrała zestaw, więc teraz możecie go nabyć. Kupcie zestaw „Podziel się” między 22 czerwca a 8 lipca: 50% wpływów ze sprzedaży skórek broni oraz 100% wpływów ze sprzedaży akcesoriów z zestawu „Podziel się” w tym okresie zostanie przekazane na rzecz Funduszu Oddziaływania Społecznego Riot Games działającego we współpracy z Impact Assets.

Standardowo pojawiła się nowa przepustka bojowa z kosmetycznymi przedmiotami. Darmowa wersja oferuje zwykłe łakocie, a ścieżka premium zapewnia unikalne rzeczy. Wprowadzono również kilka zmian w grach rankingowych. Przykładowo, zaktualizowano system oceny rankingowej, mecze rozstawiające są aż do Diamentu 1 dla wyborowych graczy, a także kolejny sezon nowej rywalizacji dla co ambitniejszych zawodników.

W odcinku 3. pojawi się kolejny dowód uznania i zarazem nagroda dla graczy za czas spędzony we wszystkich trybach Valorant. Powiązana z waszym kontem karta gracza będzie odtąd prezentować wyrażony za pomocą liczby poziom uzależniony od intensywności waszej gry – im więcej czasu jej poświęcicie, tym bardziej będzie on wzrastać.

Poziom konta podnosi się za każdym razem, gdy zdobędziecie 5000 PK. Wraz z kolejnymi poziomami konta zmienia się również jego ramka. W dniu publikacji patcha 3.0 otrzymacie PK o wartości uzależnionej od liczby rozegranych w przeszłości meczów. Oznacza to, że poziom Waszego konta może wynieść od 1 do 100 (lub więcej) w zależności od zakończonych do tej pory rozgrywek Valorant. Po uzyskaniu początkowej premii do PK zdobywanie kolejnych PK będzie przebiegać w opisany wyżej sposób.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz