Viego zawładnie ciałem pokonanego bohatera w League of Legends

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
2 3584

Na koniec zostawiłem sobie największy hit Riot Games, czyli League of Legends. Podczas prezentacji pokazano nam Viego, czyli Zniszczonego Króla (Ruined King), który będzie nową postacią w tej szalenie popularnej grze MOBA. To również antagonista fabularnego RPG-a, Ruined King: A League of Legends Story. Czemu o tym wspominam?

Riot Games zapowiedziało, że kolejne postacie, które dodane zostaną do League of Legends, będą mocno związane z fabułą oraz światem Runeterra. Nie będą jedynie dodatkiem do niego, a czymś więcej – związane bezpośrednio z historią oraz wydarzeniami, jakie mają miejsce w tym uniwersum. Potwierdzono, że trójka kolejnych bohaterów będzie związana właśnie z Viego.

Co się zaś tyczy najnowszego herosa, to razem z Viego ożywicie swoje najmroczniejsze pragnienia w patchu 11.2, czyli jeszcze w styczniu! Czego spodziewać się po tym junglerze?

Umiejętność bierna — Dominacja Suwerena - Viego może na krótko zawładnąć ciałem wrogiego bohatera, którego pomógł zabić, lecząc się przy tym o pewien procent jego maksymalnego zdrowia. Podczas zawładnięcia cudzym ciałem Viego korzysta z przedmiotów, ataków i umiejętności (poza superumiejętnością) zgładzonego wroga, ponadto zyskuje darmowe użycie swojej superumiejętności, Łamacza Serc. Podczas używania cudzego ciała Viego zyskuje też dodatkową prędkość ruchu, jeśli porusza się w kierunku wrogich bohaterów.

Q — Ostrze Zniszczonego Króla:

  • Biernie: ataki Viego zadają obrażenia odpowiadające pewnemu procentowi aktualnego zdrowia celu w ramach dodatkowych obrażeń przy trafieniu. Gdy Viego atakuje wroga, którego ostatnio trafił umiejętnością, cios jest podwójny. Drugie uderzenie zamiast zadawać zwykłe obrażenia, wysysa zdrowie z celu, nakłada efekty przy trafieniu, możliwe jest też zadanie trafienia krytycznego. Ten bierny efekt działa też podczas używania ciała wroga.
  • Użycie: Viego wykonuje swoim mieczem pchnięcie w przód, zadając obrażenia wszystkim trafionym wrogom.

W — Widmowa Paszcza - Viego kumuluje mgłę, a następnie doskakuje w przód i ciska nią, ogłuszając i raniąc pierwszego trafionego wroga. Czas ogłuszenia i zasięg podmuchu mgły zwiększają się wraz z czasem ładowania, zadawane obrażenia i dystans doskoku pozostają bez zmian.

E — Ścieżka Przerażenia - Viego rozciąga chmurę Czarnej Mgły wokół znajdującego się w pobliżu muru. Będąc we mgle, Viego zyskuje kamuflaż, a także prędkość ataku i prędkość ruchu.

R — Łamacz Serc - Viego opuszcza ciało, w którym akurat przebywa, i teleportuje się w przód, atakując znajdującego się w zasięgu wroga z najniższym poziomem zdrowia zadając mu dodatkowe obrażenia zależne od jego brakującego zdrowia. Pozostali wrogowie znajdujący się w zasięgu zostają odrzuceni.


Co sądzicie o Viego? Wprowadza do League of Legends coś ciekawe, czy raczej „meh”?


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube