Visions of the Past: Steel and Fire już dostępne w Guild Wars 2

Gracze Guild Wars 2 otrzymali nową aktualizację z zawartością, która nazywa się Visions of the Past: Steel and Fire. Jest to nowy sposób na dostarczanie atrakcji, poza standardowymi aktualizacjami, kręcącymi się dookoła sezonu Living World  (w tym przypadku Icebrood Saga).

W ramach zabawy cofniemy się w czasie i wcielimy w członka Steel Warband, aby walczyć ramię w ramię z Rylandem Steelcatcherem, a nawet pokierujemy losami tego bohatera, kiedy przyjdzie nam przemierzać Darkrime Delves. Fabularnie mamy otrzymać sporo nowych informacji i szczegółów związanych z przeszłością – zwłaszcza na temat charrów i ich próby przebudzenia Elder Dragon Jormaga.

Do tego przyjdzie nam rozegrać cztery misje z Living World Season 1, które od 2013 roku są niedostępne dla graczy. Wszystko w ramach Eye of the North i ArenaNet zapowiada, że to początek wskrzeszania starej zawartości. Na graczy czekają również nowe nagrody, jak skórki na bronie od Steel Warband, część zbroi Stone Summit oraz pełen Runic armor set z pasującą do niego peleryną.

Eye of the North pełnić będzie również rolę hub-u dla Strike Missions. W jednym miejscu znajdziemy wszystkie zadania, a wykonując Priority Strike będziecie mogli otworzyć na koniec tygodnia skrzynkę z łakociami. Pierwsza skrzynka zawierać będzie „echa z misji”:

  • Shiverpeaks Pass Strike Mission
  • Raven Sanctum Strike Mission
  • Whisper of Jormag Strike Mission

ArenaNet zaznacza, że czym więcej wykonujecie Strike Missions w obrębie danego tygodnia, tym lepsze nagrody na Was czekają.

Zobacz także

2 komentarzy