W Albion Online gra więcej osób niż w EVE Online. Może to być nawet 40 tysięcy równocześnie zalogowanych osób

Gm4spuj

Twórcy Albion Online wskazali powód, dlaczego serwery gry działają jak działają i dlaczego w godzinach wieczornych trzeba stać w długich kolejkach. Winni są… sami gracze. Czyli wy!

Firma Sandbox Interactive nie spodziewała się takiej liczby chętnych ("przekroczone zostały nasze prognozy"). Kolejny producent zaskoczony swoim sukcesem. Skąd to znamy? Nie podano dokładnej liczby graczy, aczkolwiek mamy pewne pojęcie, ile osób może mniej więcej grać teraz w Albion Online. Niemiecka firma posłużyła się przykładem EVE Online. „To give you an idea, our number of online users since launch has often exceeded those of EVE Online”.

Hmm, dzienne CCU w EVE Online waha się teraz w okolicach 30-35 tysięcy graczy, czyli w Albion Online - w najgorętszym okresie dnia - może to być nawet 40 tysięcy równocześnie zalogowanych osób. Kurde, to naprawdę dużo. Rzadko który MMORPG osiąga na „dzień dobry” takie wyniki. Tylko pogratulować!

W interesie nas wszystkich jest, żeby Albion Online osiągnął jak największy sukces. Będzie to przykład dla innych producentów, że warto tworzyć hardkorowe MMORPG, a nie skupiać się na casualowych przeciętniakach.

Wstęp do Albiona kosztuje 30 euro. Zagracie TUTAJ

Zobacz także

38 komentarzy