W Albion Online zbudujemy własne fortyfikacje!

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
13 2373
W Albion Online zbudujemy własne fortyfikacje!

Kryształowi Najeźdźcy rozpoczęli rok 2024 z hukiem w Albion Online, wprowadzając Najazdy na Terytoria, przerobione Wyzwanie Zdobywcy i możliwość rywalizacji o Kryształowe Bronie. Ich premiera stanowiła także rozpoczęcie nowego harmonogramu aktualizacji, a teraz nadszedł czas na przedstawienie kolejnej, dużej aktualizacji: Fundamenty.

Kryształowi Najeźdźcy sprawili, że Rubieże stały się bardziej aktywne wśród bardziej zróżnicowanych gildii, dzięki nowej mechanice wprowadzonej do Sezonów gildii. Jednocześnie, Najazdy na Terytoria mogą być trudne do obrony, szczególnie dla mniejszych gildii.

Aktualizacja Fundamenty wprowadzi nową funkcję terytoriów: Fortyfikacje.

  • Gildie mogą budować i ulepszać umocnione mury i bramy w swoich terytoriach, aby odpierać potencjalnych agresorów.
  • Fortyfikacje wyższych stopni będą trudniejsze do rozbicia, dzięki czemu obrońcy mają więcej czasu na zebranie swoich sił.
  • Strażnicy Terytoriów również zostaną przerobieni tak, aby mogli odblokowywać nowe umiejętności.

Fortyfikacje będą korzystne dla gry na wiele sposobów. Jako że ulepszanie Fortyfikacji wymaga kamienia, będą stanowić katalizator dla ekonomii kamienia w Albionie. Obrońcy będą musieli podejmować strategiczne decyzje podczas ulepszania Fortyfikacji. Nie będzie możliwe ulepszenie całej Fortyfikacji za jednym razem. Zabudowania obronne będą resetowane po udanej inwazji i na koniec Sezonu Gildii.

Aby zapewnić gildiom dodatkową motywację do wzmacniania fortyfikacji na swoich terytoriach, ich wartość zostanie zwiększona. Terytoria będą zapewniały Dzienne Skrzynie z Nagrodami! Zawartość skrzyni rośnie na podstawie aktywność graczy w terytorium i pobliskich regionach. To zachęci gildie do aktywności wewnątrz i na zewnątrz terytoriów, a także zmniejszy motywację do atakowania graczy PvE.

Aktualizacja Fundamenty wprowadzi także inne elementy zawartości, na przykład kolejną porcję Kryształowych Broni, czy oczekiwany Tryb Obserwatora. Więcej informacji na temat nadchodzących nowości do Albion Online znajdziecie w materiale poniżej.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube