W Apex Legends niedługo rusza wydarzenie Gaiden

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
0 1047
W Apex Legends niedługo rusza wydarzenie Gaiden

Electronic Arts Inc razem z Respawn Entertainment ogłosili, że już w przyszłym tygodniu, do Apex Legends trafi ograniczone czasowo wydarzenie - Gaiden. Event rozpocznie się już 19 lipca i potrwa przez dwa tygodnie, do 2 sierpnia. W ramach wydarzenia zapowiedziano powrót trybu Uzbrojonych i Niebezpiecznych oraz 40 nowych, limitowanych przedmiotów kosmetycznych i wiele więcej.

Czego spodziewać się po wydarzeniu?

  • Powrót Uzbrojonych i Niebezpiecznych – ograniczony czasowo tryb Uzbrojeni i Niebezpieczni powraca na dwa tygodnie razem z mapami Skraju Świata, Olimpu i Punktu Burzowego dostępnymi w ramach trybu.
  • Limitowane przedmioty – przywołaj swojego wewnętrznego bohatera razem z 40 nowymi przedmiotami limitowanymi dostępnymi w ramach wydarzenia, wśród których między innymi nowe skiny dla Revenanta, Mirage’a, Octane’a i Wattson oraz skórki dla Flatline, Wingmana, EVA-8 i karabinu Charge Rifle.
  • Flash Events – przejdź przez dwie unikalne trasy wyzwań tygodnia, aby odblokować nowe przedmioty dostępne w ramach wydarzenia. W pierwszym tygodniu do zdobycia będą: epicka skórka Fuse’s Down Thunder, brelok do broni Bionic Buddy oraz skin 3030 Cloudburst, natomiast drugi tydzień to możliwość zgarnięcia Holospray’u OK.
  • Oferty Specjalne w sklepie – powrót nowych ofert specjalnych na pakiety i przedmioty kosmetyczne, obowiązujących przez cały czas trwania wydarzenia. 

I to by było w zasadzie tyle. Niby bez rewolucji, ale przynajmniej coś tam w Apex Legends się dzieje. Zawsze mogło zostać porzucone, jak pewna MOBA. Chociaż z drugiej strony ten tytuł przynajmniej przynosi pieniądze… 

Więcej szczegółów tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube